1041638
Gio (Giovanni) Ponti
(1881-1979)
Gio ponti, fåtölj, bonacina, italien, 1950 tal

GIO PONTI, fåtölj, Bonacina, Italien, 1950-tal.

Rotting och böjträ. Genombruten dekor. Sitthöjd ca 42 cm.

Slitage. Smärre fläckar.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 750
443
491
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
2 maj 2018 10:10
4 750 SEK
2 maj 2018 10:10
4 700 SEK
2 maj 2018 9:50
4 400 SEK
2 maj 2018 9:50
4 200 SEK
26 apr 2018 12:47
3 700 SEK