1041657
BÄNKAR, ett par, Melins, Anderstorp, 1900-talets slut.
BÄnkar, ett par, melins, anderstorp,  1900 talets slut

Vitlackerad metall och trä. Längd 125. Bredd 35. Sitthöjd 41 cm.

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall.

Slutpris
3 700
345
383
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
24 apr 2018 21:09
3 700 SEK
24 apr 2018 15:42
3 500 SEK
24 apr 2018 15:42
3 300 SEK
22 apr 2018 19:01
3 100 SEK
22 apr 2018 19:01
2 900 SEK