1043412
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 6 stycken, omkring 1900-talets mitt.
TrÄdgÅrdsstolar, 6 stycken, omkring 1900 talets mitt

Metallstommar med träribbor. Delvis målade och betsade. Sitthöjd ca 42 cm.

Slitage. Torrsprickor. Färgbortfall.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 700
252
279
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
28 apr 2018 21:59
2 700 SEK
28 apr 2018 21:58
2 500 SEK
28 apr 2018 21:58
2 400 SEK
28 apr 2018 21:57
2 200 SEK
28 apr 2018 21:57
2 000 SEK