1044091
TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn, 1900-talets början.
TrÄdgÅrdsurnor, ett par, gjutjärn, 1900 talets början

Höjd 38. Diameter 32 cm.

Slitage. Repor. Märken. Rostangrepp.

Slutpris
12 000
1 123
1 241
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (44 bud)
13
30 apr 2018 18:30
12 000 SEK
18
30 apr 2018 18:30
11 500 SEK
18
30 apr 2018 17:48
11 000 SEK
17
30 apr 2018 13:25
10 500 SEK
11
30 apr 2018 13:25
10 200 SEK