1044092
TRÄDGÅRDSURNA, barockstil, gjutjärn, 1900-talets början.
TrÄdgÅrdsurna, barockstil, gjutjärn, 1900 talets början

Dekor av bland annat putti. Höjd 22. Diameter 31 cm.

Slitage. Repor. Märken. Rostangrepp.

Slutpris
2 700
252
279
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
30 apr 2018 13:13
2 700 SEK
30 apr 2018 13:13
2 500 SEK
30 apr 2018 13:12
2 200 SEK
30 apr 2018 13:12
2 000 SEK
28 apr 2018 9:22
1 700 SEK