1045347
TRÄDGÅRDSSOFFA, Byarum, 1900-talets andra hälft.
TrÄdgÅrdssoffa, byarum, 1900 talets andra hälft

Gavlar av målad aluminium. Träribbor i rygg och sits. Märkt. Sitthöjd ca 42, längd 155 cm.

Slitage. Fläckar. Torrsprickor. Färgbortfall.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 700
345
382
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
29 apr 2018 11:53
3 700 SEK
29 apr 2018 11:53
3 500 SEK
29 apr 2018 11:42
3 400 SEK
29 apr 2018 10:50
3 200 SEK
29 apr 2018 10:50
3 000 SEK