1045407
YTTERFODER, terrakotta, 1900-talets första hälft
Ytterfoder, terrakotta, 1900 talets första hälft

Reliefdekor. Diameter 37, höjd 29 cm

Slitage.

Proveniens

Enligt uppgift från Bergviks Herrgård

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 600
336
372
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
8
5 maj 2018 19:15
3 600 SEK
5 maj 2018 19:12
3 400 SEK
5 maj 2018 19:02
3 200 SEK
5 maj 2018 19:02
3 000 SEK
4 maj 2018 20:08
2 950 SEK