1046975
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-talets andra hälft.
TrÄdgÅrdsgrupp, 5 delar, 1900 talets andra hälft

Vitlackerad aluminium. Genombruten dekor. Fya stolar samt ett bord. Bordets diameter 80 cm, höjd 69 cm.

Slitage. Färgbortfall. Fläckar. Mindre rostangrepp på skruvar.

Slutpris
4 800
447
497
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
8
9 maj 2018 6:40
4 800 SEK
8 maj 2018 23:28
4 600 SEK
8 maj 2018 20:52
4 400 SEK
8 maj 2018 20:36
4 200 SEK
8
8 maj 2018 10:23
4 000 SEK