1047135
Folke Bensow
(1886-1971)
Taburett, "sneckan", folke bensow, byarums bruk, sent 1900 tal

BÄNK /TABURETT, "Sneckan", Folke Bensow, Byarums Bruk, sent 1900-tal.

Målad. Gavlar av aluminium. Träribbor i sits. Märkt. Längd 50 cm. Sitthöjd 45 cm.

Smärre slitage. Smärre färgsprickor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 200
205
228
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
30 apr 2018 18:16
2 200 SEK
30 apr 2018 18:16
2 130 SEK
30 apr 2018 18:12
2 000 SEK
30 apr 2018 18:12
1 900 SEK
30 apr 2018 17:38
1 800 SEK