1047478
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar 1900-tal
TrÄdgÅrdsgrupp, 5 delar 1900 tal

Hopfällbara stolar av KWA, Bord med stomme i järn. Diameter 101, höjd 68 cm

Senare målning. Slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
Värderare (föräldrarledig)
+46(0)704-248703

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 500
326
362
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
30 apr 2018 17:50
3 500 SEK
30 apr 2018 17:47
3 300 SEK
29 apr 2018 18:03
3 100 SEK
29 apr 2018 18:03
3 000 SEK
29 apr 2018 17:52
2 800 SEK