1048015
TRÄDGÅRDSBORD SAMT 4 STOLAR, troligen 1950-tal.
TrÄdgÅrdsbord samt 4 stolar, troligen 1950 tal

Målade metallstommar, bordet med glasskiva. Bordets längd 83, bredd 63, höjd 66 cm. Stolarnas sitthöjd ca 39-43, höjd ca 90 cm (vardera).

Slitage. Rostangrepp. Färgbortfall.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 200
206
227
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
4 maj 2018 13:30
2 200 SEK
1 maj 2018 13:29
2 000 SEK
29 apr 2018 19:31
1 000 SEK
29 apr 2018 10:07
555 SEK
28 apr 2018 8:50
450 SEK