1048047
SUNE BÄCKSTRÖM, vas och urna, brons, 1930-tal.
Sune bÄckstrÖm, vas och urna, brons, 1930 tal

Vasen märkt Sune Bäckström (något otydlig), samt Brons 9011. Urnan märkt Brons Bäckströms 9125. Höjd ca 13 cm resp ca 7 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
300
28
31
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
27 apr 2018 23:11
300 SEK