1049044
TRÄDGÅRDSBORD, sent 1800-tal.
TrÄdgÅrdsbord, sent 1800 tal
TrÄdgÅrdsbord, sent 1800 tal
TrÄdgÅrdsbord, sent 1800 tal
TrÄdgÅrdsbord, sent 1800 tal

Målat gjutjärn. Genombruten dekor. På tassfötter. Längd 76, bredd 52, höjd 74 cm.

Slitage. Färgbortfall. Slagen skiva. Något instabil. Rostangrepp.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 200
206
227
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
4 maj 2018 11:56
2 200 SEK
4 maj 2018 11:56
2 000 SEK
29 apr 2018 14:10
1 700 SEK
29 apr 2018 14:10
1 600 SEK
26 apr 2018 21:19
1 500 SEK