1049058
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft.
TrÄdgÅrdsbord, 1900 talets första hälft

Benställning av målat gjutjärn med genombruten dekor. Skiva av betong. På hjul. Längd 94, bredd 45, höjd 80 cm.

Slitage. Omarbetad. Ej ursprungligen sammanhörande delar. Nagg. Rostangrepp. Färgbortfall. Repor. Märken.

Slutpris
1 400
130
145
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
3 maj 2018 20:25
1 400 SEK
8
3 maj 2018 20:25
1 300 SEK
3 maj 2018 20:25
1 200 SEK
8
3 maj 2018 20:25
1 100 SEK
3 maj 2018 15:27
1 000 SEK