1049112
LYKTOR, tre st, plåt, 1800-/1900-tal.
1900 tal
1900 tal
1900 tal
1900 tal

Olika modeller. Höjd 26 - 52 cm.

Bruksslitage. Repor. Anlupna. Skador.

Slutpris
1 400
131
145
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
10 maj 2018 19:03
1 400 SEK
10 maj 2018 19:03
1 300 SEK
10 maj 2018 8:13
1 200 SEK
10 maj 2018 8:12
1 100 SEK
10 maj 2018 8:12
1 000 SEK