1049196
PALLAR, 5 st, allmoge 1900-tal
Pallar, 5 st, allmoge 1900 tal

Div. utföranden och storlekar. Längd 31-64 cm. Höjd 28-43 cm.

Slitage. Fläckar. Nagg. Skador. Avnött.

Slutpris
2 500
233
259
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
8 maj 2018 18:27
2 500 SEK
9
8 maj 2018 18:27
2 405 SEK
8 maj 2018 17:48
2 205 SEK
8
8 maj 2018 17:48
2 005 SEK
8 maj 2018 17:48
2 000 SEK