1049237
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, Scandinavian Design Jutlandia, 2000-tal.
TrÄdgÅrdsstolar, 4 st, scandinavian design jutlandia, 2000 tal

Betsade. Fällbara. Märtka med plakett.

Bruksskick. Repor. Fläckar. Skav/mindre skador överst på ryggbrickorna.

Slutpris
1 300
121
135
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
10 maj 2018 22:47
1 300 SEK
10 maj 2018 22:47
1 200 SEK
10 maj 2018 18:55
1 150 SEK
10 maj 2018 18:54
1 050 SEK
10 maj 2018 18:54
1 005 SEK