1049239
BOCKBORD, allmoge 1800/1900-tal
1900 tal
1900 tal
1900 tal

Senare benställning med X-kryss. Längd 185, bredd 60, höjd 76 cm.

Fläckar. Slitage. Kompletterad. Instabil. Bristningar. Skador. Maskstungen.

Slutpris
2 000
187
207
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
5 maj 2018 22:12
2 000 SEK
5 maj 2018 22:12
1 900 SEK
3 maj 2018 20:48
1 800 SEK
3 maj 2018 20:48
1 700 SEK
29 apr 2018 22:09
1 600 SEK