1049244
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets tredje kvartal.
FÅtÖljer, ett par, 1900 talets tredje kvartal

Stommar av rotting. Storblommig klädsel medföljer.

Mindre skador.

Slutpris
2 010
187
208
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
5 maj 2018 9:10
2 010 SEK
5 maj 2018 9:10
1 910 SEK
5 maj 2018 9:10
1 810 SEK
5 maj 2018 9:10
1 710 SEK
4 maj 2018 20:19
1 610 SEK