1049292
SOLSTOLAR, ett par 1900-talets mitt
Solstolar, ett par 1900 talets mitt

Av bok med textilsits.

Smärre slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
Värderare (föräldrarledig)
+46(0)704-248703

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 000
186
207
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
4 maj 2018 14:39
2 000 SEK
8
4 maj 2018 14:39
1 900 SEK
4 maj 2018 14:39
1 800 SEK
8
4 maj 2018 14:39
1 700 SEK
2 maj 2018 14:26
1 600 SEK