1049353
STOLAR, ett par, 1900-talets första hälft.
Stolar, ett par, 1900 talets första hälft

Betsat lövträ. Spjälad rygg. Kopplade ben. Sitthöjd ca 46 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Torrsprickor. Något instabila. Repor. Märken.

Slutpris
300
28
31
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
2 maj 2018 20:22
300 SEK