1049532
VINSTÄLL, Form Sven Larsson, 1960/70-tal
70 tal
70 tal
70 tal
70 tal

Furu. För sex vinflaskor. Brännmärkt. Längd 32, djup 22, höjd 15 cm

Smärre slitage. Märken.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 350
126
140
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
8
5 maj 2018 11:22
1 350 SEK
5 maj 2018 11:22
1 250 SEK
5 maj 2018 10:50
830 SEK
5 maj 2018 10:50
780 SEK
5 maj 2018 10:24
650 SEK