1049872
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft.
TrÄdgÅrdsbord, 1900 talets första hälft

Skiva av målade träribbor. Benställning av målat järn. Längd 89. Bredd 59,5. Höjd 73,5 cm.

Smärre slitage. Renoverat och kompletterat med senare träribbor i skiva. Senare målning.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 400
224
248
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
10 maj 2018 21:31
2 400 SEK
7 maj 2018 11:16
2 200 SEK
7 maj 2018 11:16
2 000 SEK
7 maj 2018 11:16
2 000 SEK
7 maj 2018 10:58
1 900 SEK