1050116
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft.
TrÄdgÅrdsstolar, 4 st, 1900 talets första hälft

Målade träribbor. Fällbara. Sitthöjd ca 47 cm.

Senare målning. Slitage. Torrsprickor. Färgbortfall.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 800
447
497
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
10 maj 2018 21:33
4 800 SEK
10 maj 2018 21:33
4 600 SEK
10 maj 2018 21:33
3 900 SEK
10 maj 2018 21:33
3 700 SEK
9 maj 2018 7:35
2 200 SEK