1050632
GRYTOR, 2 st gjutjärn 18/1900-tal
1900 tal
1900 tal
1900 tal

Höjd ca 36-39, diameter ca 41-46 CM

Rostangrepp. Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
830
78
86
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
7 maj 2018 16:50
830 SEK
7 maj 2018 16:47
780 SEK
7 maj 2018 16:45
730 SEK
7 maj 2018 16:45
681 SEK
7 maj 2018 16:44
680 SEK