1051462
KORGSTOL 1900-tal
Korgstol 1900 tal
Korgstol 1900 tal
Korgstol 1900 tal
Korgstol 1900 tal
Korgstol 1900 tal

Sitthöjd 39, ryggens höjd 128 cm.

Smärre skador. Blekt.

Slutpris
800
75
83
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
10 maj 2018 0:19
800 SEK
10 maj 2018 0:19
800 SEK
9 maj 2018 23:55
750 SEK
9 maj 2018 23:55
700 SEK
9 maj 2018 18:39
600 SEK