1075946
FIRMA BENGT-ERIK HALLBERG, armband och halssmycke med hänge, sterling silver, signerade Lindström, 1973.
Firma bengt-erik hallberg, armband och halssmycke med hänge, sterling silver, signerade lindström, 1973.

Halsring diameter 12 cm. Höjd hänge 6 cm. Öppningsbar armring med grön sten.

Åldersrelaterat slitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
2 685
252
279
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (30 bud)
13
28 aug 2018 13:57
2 685 SEK
11
28 aug 2018 13:57
2 500 SEK
11
28 aug 2018 13:52
2 485 SEK
13
28 aug 2018 13:52
2 285 SEK
11
28 aug 2018 13:52
2 055 SEK