Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1075950
HERMANN SIERSBOL, halsband, 2 st silver, Danmark, 1900-talets andra hälft.
Hermann siersbol, halsband, 2 st silver, danmark, 1900-talets andra hälft.

Bladformad dekor. Längd ca 38 cm. Total vikt ca 49 g.

Åldersrelaterat slitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
850
80
89
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
28 aug 2018 13:37
850 SEK
28 aug 2018 13:37
800 SEK
28 aug 2018 13:37
800 SEK
27 aug 2018 15:50
750 SEK
27 aug 2018 15:50
700 SEK