1053722
POUL KJAERHOLM, ett par fåtöljer, "PK22", Fritz Hansen, 1989.
Poul kjaerholm, ett par fåtöljer, "pk22", fritz hansen, 1989

Satinkromat stål. Skinnklädsel. Etikettmärkta. Sitshöjd 36/26 cm.

Slitage med repor, mindre fläckar och färgbortfall. Visst rostangrepp.

Slutpris
20 001
1 864
2 069
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
11
3 jun 2018 22:12
20 001 SEK
10
3 jun 2018 22:12
20 000 SEK
10
3 jun 2018 22:03
19 000 SEK
11
3 jun 2018 22:03
18 500 SEK
10
3 jun 2018 21:41
16 500 SEK