1053791
POUL KJAERHOLM, fåtölj, "PK31", Fritz Hansen, 1983.
Poul kjaerholm, fåtölj, "pk31", fritz hansen, 1983

Satinkromat stål. Skinnklädsel. Etikettmärkt. Sitshöjd ca 37/32 cm.

Slitage med repor. Visst färgbortfall och mindre rostangrepp.

Slutpris
14 500
1 353
1 498
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
8
3 jun 2018 22:41
14 500 SEK
3 jun 2018 22:41
14 000 SEK
8
3 jun 2018 22:39
13 500 SEK
3 jun 2018 22:39
13 000 SEK
8
3 jun 2018 22:39
13 000 SEK