1053792
POUL KJAERHOLM, fåtölj, "PK31", Fritz Hansen, 1983.
Poul kjaerholm, fåtölj, "pk31", fritz hansen, 1983

Satinkromat stål. Skinnklädsel. Etikettmärkt. Sitshöjd ca 37/32 cm.

Slitage med repor. Mindre färgbortfall, fläckar och smärre rostangrepp.

Slutpris
13 500
1 258
1 397
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
9
3 jun 2018 22:49
13 500 SEK
8
3 jun 2018 22:49
13 000 SEK
9
3 jun 2018 22:49
13 000 SEK
8
3 jun 2018 22:34
12 500 SEK
3 jun 2018 20:54
12 000 SEK