1053815
POUL KJAERHOLM, fåtölj, "PK31", Fritz Hansen, 1983.
Poul kjaerholm, fåtölj, "pk31", fritz hansen, 1983

Satinkromat stål. Skinnklädsel. Etikettmärkt. Sitshöjd ca 37/32 cm.

Slitage med repor. Smärre fläckar och färgbortfall. Visst rostangrepp.

Slutpris
13 500
1 260
1 395
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
3 jun 2018 22:43
13 500 SEK
3 jun 2018 22:43
13 000 SEK
3 jun 2018 22:43
13 000 SEK
3 jun 2018 22:33
12 500 SEK
3 jun 2018 22:33
12 000 SEK