1053839
POUL KJAERHOLM, soffbord, "PK65", 1980-tal.
Poul kjaerholm, soffbord, "pk65", 1980 tal

Underrede i satinkromat stål. Skiva i marmor. Skivans längd 100 cm, bredd 100 cm, höjd 38 cm.

Slitage med repor samt nagg.

Slutpris
13 500
1 260
1 395
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
10
3 jun 2018 22:27
13 500 SEK
9
3 jun 2018 22:26
13 000 SEK
10
3 jun 2018 22:26
13 000 SEK
9
3 jun 2018 21:34
12 500 SEK
8
3 jun 2018 21:34
12 000 SEK