1054913
POUL KJAERHOLM, 4 stolar, "PK9", Fritz Hansen, 1980-tal.
Poul kjaerholm, 4 stolar, "pk9",  fritz hansen, 1980 tal

Underrede i satinkromat stål. Sitsar klädda med skinn. Märkta. Sitshöjd 40 cm.

Slitage med fläckar, mindre tryckmärken och enstaka repor. Visst rostangrepp. Mindre sprickor.

Slutpris
34 000
3 169
3 518
Utropspris
40 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
3 jun 2018 22:39
34 000 SEK
8
3 jun 2018 22:39
33 000 SEK
3 jun 2018 22:38
32 000 SEK
8
3 jun 2018 22:37
31 000 SEK
3 jun 2018 22:35
30 000 SEK