1055018
SOFFBORD, 1980-tal.
Soffbord, 1980 tal
Soffbord, 1980 tal
Soffbord, 1980 tal
Soffbord, 1980 tal

Ben i kromat stål. Skiva i marmor. Längd 60 cm, bredd 60 cm, höjd 44 cm.

Slitage. Nagg. Repor. Rostangrepp. Lösa tassar.

Proveniens

Slutpris
1 300
121
134
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 jun 2018 22:36
1 300 SEK
3 jun 2018 22:36
1 200 SEK
3 jun 2018 22:35
1 100 SEK
3 jun 2018 22:01
1 000 SEK