1055029
SOFFBORD, 1980-tal.
Soffbord, 1980 tal
Soffbord, 1980 tal
Soffbord, 1980 tal
Soffbord, 1980 tal
Soffbord, 1980 tal
Soffbord, 1980 tal

Ben i kromat stål. Skiva i marmor. Längd 80 cm, bredd 80 cm, höjd 45 cm.

Slitage. Nagg. Rostangrepp. Lösa tassar.

Proveniens

Slutpris
1 500
140
155
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
3 jun 2018 22:36
1 500 SEK
3 jun 2018 22:36
1 500 SEK
3 jun 2018 22:35
1 400 SEK
3 jun 2018 22:32
1 300 SEK
3 jun 2018 22:32
1 200 SEK