1023333
Ib Kofod Larsen
(Född 1921)
Ib kofod larsen, sideboard  seffle möbelfabrik 1960 tal citesintyg

IB KOFOD LARSEN, sideboard Seffle möbelfabrik 1960-tal Citesintyg

Rektangulär, front med fyra dörrar, längd 243, bredd 47, höjd 72 cm

Fanerskador. Smärre slitage. Smärre fläckar. Märken.

Övrigt

CITES-intyg, giltigt inom EU, medföljer.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
88 000
8 228
9 098
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (49 bud)
13 jun 2018 22:46
88 000 SEK
11
13 jun 2018 22:46
86 000 SEK
13 jun 2018 22:46
84 000 SEK
11
13 jun 2018 22:45
82 000 SEK
13 jun 2018 22:45
80 000 SEK