1023346
Ib Kofod Larsen
(Född 1921)
Ib kofod larsen, matgrupp 5 dlr säffle möbelfabrik, 1960 tal cites

IB KOFOD LARSEN, matgrupp 5 dlr Säffle Möbelfabrik, 1960-tal Cites

Oval skiva, två iläggsskivor à 45 cm vardera medföljer, stolarna med fast klädd sits, bordets längd 140, bredd 120, höjd 72 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar. Märken. En stol med lagad rygg samt ben (skruvad).

Övrigt

CITES-intyg, giltigt inom EU, medföljer.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
26 000
2 438
2 706
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (41 bud)
13 jun 2018 22:33
26 000 SEK
13 jun 2018 22:33
25 000 SEK
13 jun 2018 22:31
24 000 SEK
13 jun 2018 22:30
23 000 SEK
13 jun 2018 22:27
22 000 SEK