1042757
Ingemar Callenberg
(1926-1973)
Ingemar callenberg, väggbonad, rölakan, signerad i. callenberg. ca 121 x 138 cm

INGEMAR CALLENBERG, väggbonad, rölakan, signerad I. Callenberg. Ca 121 x 138 cm

Sverige 1960-tal

Obetydligt ytslitage.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 800
354
393
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
26 maj 2018 17:42
3 800 SEK
26 maj 2018 17:31
3 600 SEK
26 maj 2018 17:31
3 500 SEK
26 maj 2018 17:31
3 400 SEK
26 maj 2018 17:31
3 200 SEK