1045513
Anders Widoff
(Född 1953)
Anders widoff, olja på duk, signerad och daterad 82

ANDERS WIDOFF, olja på duk, signerad och daterad 82

Dukstorlek 46 x 32 cm

Ej examinerad ur ram. Vågigt papper eller duk.

Liljevalch Konsthall 2005.
Bienneale Der Ostseeländer. Kunsthall Rostock 1983.

Övrigt

Tillhör ursprungligen en svit om fyra målningar

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 500
140
155
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
18 maj 2018 17:14
1 500 SEK
18 maj 2018 17:14
1 300 SEK