1049732
FLEMMING LASSEN, tillskriven, fåtölj, Danmark 1940-tal
Flemming lassen, tillskriven, fåtölj, danmark 1940 tal

Helstoppad, djuphäftad rygg, sitthöjd ca 39 cm

Senare klädsel. Obetydligt ytslitage. Något ostabil

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
22 000
2 050
2 276
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
22 maj 2018 22:01
22 000 SEK
22 maj 2018 22:01
21 000 SEK
22 maj 2018 22:01
20 000 SEK
22 maj 2018 22:01
19 500 SEK
22 maj 2018 22:01
19 000 SEK