1049803
Sam Larsson
(1910-1998)
Sam larsson, fåtöljer ett par, "sam" dux

SAM LARSSON, fåtöljer ett par, "Sam" Dux

Svart skinn på förkromat underrede. Sitthöjd 42 cm.

Smärre slitage. Spännena i ryggen med skador.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 200
112
124
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
24 maj 2018 18:00
1 200 SEK
24 maj 2018 12:12
1 100 SEK
21 maj 2018 13:55
1 000 SEK
18 maj 2018 1:12
350 SEK
17 maj 2018 12:26
300 SEK