1050865
Paolo Piva
(Född 1950)
Paolo piva, soffbord, "alanda", b & b italien, formgivet 1981

PAOLO PIVA, soffbord, "Alanda", B & B Italien, formgivet 1981.

Svartlackerad metallstomme, rektangulär lös glasskiva. Längd 180, bredd 120, höjd 26 cm.

Mindre slitage och repor. Några mindre färgbortfall på metallstommen.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
22 000
2 060
2 275
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (40 bud)
8
18 maj 2018 21:20
22 000 SEK
18 maj 2018 21:19
21 000 SEK
8
18 maj 2018 21:19
21 000 SEK
18 maj 2018 21:18
20 000 SEK
8
18 maj 2018 21:15
19 500 SEK