1051499
Gustav Axel Berg
(1891-1971)
40 tal
40 tal
40 tal
40 tal

GUSTAV AXEL BERG, pallar, ett par, 1930/40-tal.

Stomme av betsat lövträ. Sits klädd med brunt skinn. Diameter 36. Höjd 43 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Slutpris
3 000
281
310
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
8
26 maj 2018 17:53
3 000 SEK
9
26 maj 2018 17:53
3 000 SEK
8
26 maj 2018 17:53
2 800 SEK
9
26 maj 2018 17:53
2 600 SEK
8
26 maj 2018 16:52
2 400 SEK