1052134
SIDOBORD, Italien 1900-talets mitt/andra hälft
Andra hälft
Andra hälft
Andra hälft

Rund skiva av sten på svarvad centralfot av trä med tre ben av mässing, diameter 61, höjd 50 cm

Slitage. Skador. Lagningar. Repor. Nagg. Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 000
187
207
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
10 jun 2018 18:56
2 000 SEK
10 jun 2018 18:55
1 900 SEK
10 jun 2018 18:55
1 900 SEK
9 jun 2018 14:50
1 700 SEK
9 jun 2018 13:41
1 600 SEK