1052885
Carl-Harry Stålhane
(1920-1990)
Carl harry stÅlhane, skålfat rörstrand stengods 1900 talets senare del

CARL-HARRY STÅLHANE, skålfat Rörstrand stengods 1900-talets senare del

Diameter 29,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 750
163
181
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
19 maj 2018 20:59
1 750 SEK
19 maj 2018 20:59
1 700 SEK
19 maj 2018 20:58
1 605 SEK
19 maj 2018 20:57
1 505 SEK
19 maj 2018 20:57
1 500 SEK