1053919
Gunnar Nylund
(1904-1997)
Gunnar nylund, vas, chamotterat stengods, signerad, rörstrand, 1900 talets andra hälft

GUNNAR NYLUND, vas, chamotterat stengods, signerad, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

Höjd 20,5 cm.

Slutpris
2 700
252
279
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
11
19 maj 2018 14:09
2 700 SEK
10
19 maj 2018 14:09
2 500 SEK
10
19 maj 2018 12:14
1 900 SEK
19 maj 2018 12:14
1 800 SEK
10
18 maj 2018 20:45
1 500 SEK