1054208
JONAS BOHLIN, bord, "Concrete", Källemo, Värnamo, 1900-talets slut.
Jonas bohlin, bord, "concrete", källemo, värnamo, 1900 talets slut

Underrede i betong, svartlackerad metall och rödmålat trä. Tre ben. Skiva av glas. Längd 150 cm, bredd 80 cm, höjd 72 cm.

Bruksskick. Repor.

Slutpris
9 000
840
930
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
24 maj 2018 22:31
9 000 SEK
24 maj 2018 22:28
8 600 SEK
24 maj 2018 22:25
8 300 SEK
24 maj 2018 14:49
5 001 SEK
24 maj 2018 10:55
1 000 SEK