1054339
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
Soffbord, 1900 talets andra hälft

Rektangulär travertinskiva på fyra lösa cylindriska ben. Längd 130, bredd 80, höjd c:a 34

Bruksslitage, smärre fyllningar av naturliga hål.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 900
271
300
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
20 maj 2018 21:11
2 900 SEK
20 maj 2018 20:19
2 700 SEK
20 maj 2018 20:19
2 501 SEK
17 maj 2018 20:43
2 200 SEK
17 maj 2018 20:09
2 000 SEK