1054341
SOFFBORD, 1900-talets slut.
Soffbord, 1900 talets slut
Soffbord, 1900 talets slut
Soffbord, 1900 talets slut

Kvadratisk lös glasskiva på travertinunderrede. 100 x 100 cm, höjd 31 cm.

Bruksslitage.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 200
391
435
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
20 maj 2018 21:00
4 200 SEK
20 maj 2018 21:00
4 000 SEK
20 maj 2018 19:32
3 700 SEK
20 maj 2018 19:32
3 500 SEK
20 maj 2018 17:11
3 000 SEK